Kultúra XY

KXY Studio

Naše nahrávacie štúdio nájdeš na adrese Novackého 27 v Prievidzi, v budove ABC market.
Vchod nájdeš z opačnej strany budovy ako je vchod do Tempo Coop Jednoty, teda náš vchod je z nákladnej rampy Jednoty. Keď chytíš našu WiFi (SSID: www.kulturaxy.eu__KXY_STUDIO), tak vieš, že si tam.

KXY

Dohodnúť nahrávanie vieš na (Dozzzerovom) tel. čísle 0911 84 05 12 alebo cez mail kxystudio@gmail.com

Než ale pôjdeš do štúdia, je potrebné vedieť pár vecí:

1. Dones si inštrumentálku/beat/podkladovú hudbu, najlepšie vo formáte WAV a v ideálnom prípade budeš vedieť aj jej BPM (Beats Per Minute), teda tempo. Pokial beat nemáš, mrkni do nášho SHOPu.
2. Text, ktorý chceš nahrávať budeš aj poznať a budeš schopný nahrať viac ako dva riadky na jeden krát.
3. Nemeškaj a keď už meškáš, daj aspoň vedieť, lebo my vieme aj inak využiť čas ako čakať na (bez urážky) debila, ktorý sa dohodne a potom príde neskoro alebo vôbec.
4. Štandartne nahrávame v kvalite 96kHz/24bit, takže v takejto kvalite budú aj tvoje nahraté exporty accapela, ale ak si praješ inú kvalitu, nie je to najmenší problém. Naše nahrávky akceptujú všetci profesionálni štúdioví technici čo robia mix a master... len Vec (Braňo Kováč) chcel 44kHz/24bit.
5. Pre kvalitu nahrávok nie je vhodné aby s tebou prišla i polovica rodiny a všetci kamaráti.... aby pri nahrávaní nebol zbytočný ruch, sme štúdio a nie krčma ani spoločenský salónik. Z toho dôvodu sme zrušili gauče, k dispozícii sú dohromady 3 miesta na sedenie pre hostí (najlepšie tiež tiež nahrávajúcich).
6. Zbav sa stresu, uvoľni sa... a dáš s prehladom to, prečo si ku nám prišiel... po pecku track v tvojom podaní :)


Cena je nastavená tak, že čím dlhšie nahrávaš, tým lepšiu máš cenu. Nahrávame od 1 do 4 hodín.
1h = 15€
2h = 28€
3h = 35€
4h = 40€

Táto cena je LEN za nahrávanie, mix a master skladby si vieš dohodnúť individuálne (s Dozzzerom) a tam sa cena pohybuje v závislosti od náročnosti mixu.V KXY Studio boli nahraté albumy:

Zmetok drama - Špinavá perla 2
Dozzzer & Džeja - Pod fplyvom
Delik - MVP
Delik - Mníška v sexshope

Ak máš ďalšie otázky, napíš na mail kxystudio@gmail.com

www.000webhost.com